Lõhnad ja õied

Jumal on meid kandnud maikuusse. Ega kevad taeva ja suvi tulemata jää. Loodus pakatab. Pühakiri ütleb juba üsna alguses: „Niikaua kui püsib maa, ei lõpe külv ega lõikus, külm ega kuum, suvi ega talv, päev ega öö.” (1Ms 8:22) Õnnistagu Jumal meid sel kuul usu, lootuse ja armastusega. Koguduse üldkoosolekul aprillikuus rääkisin mõne sõnaga evangeelsest innukusest. Selle toetuseks korraldame järgmist:

• Uus-Meremaa kristlasest laulja ja helilooja Jules Riding’u kontsert 06. mail, kes jagab oma usulugu;
  • kirikute öö 10. juunil kell 18.00–23.00;
  • koguduse aastapäev 19. juunil Elva Kultuurikeskuses, jutlustab Kaarel Väljamäe ja üles astuvad meie koguduse muusikud;
  • Kiriku Kohv 09. juulil Elva kohvikutepäeval kell 11-15. Need on võimalused enne suurt suve, kus osaleda koos oma sõpradega, keda juhatada Jumala tundmisse. Kogudus on Jumala „hea lõhn” maailmas (2Kr 2:15). Kinkigu Jumal meile armu ja tarmu hea sõnumi levitamisel. Õied ja viljad on Jumala päralt.
    Rohkeid õnnistusi maikuusse soovides

Pastor

Armsad õed ja vennad, Septembrikuus kõik on uus. Nii väidab tuntud luulerida. Jeremija kirjutab Nutulauludes aga midagi hoopis paremat: „Seda võtan ma südamesse, sellepärast loodan ma veel: see on Issanda suur heldus, et me pole otsa saanud, sest tema halastused pole lõppenud: need on igal hommikul uued – sinu ustavus on suur!” (Nl 3:21-23). (loe edasi)

> Meeste palvehommik neljapäeviti kell 7.00 (hommikupudru ja -kohviga)