Eestpalve

Kui soovid eestpalvet, siis kirjuta meile julgesti.
Sinu eestpalve saadetakse otse meie koguduse pastori emailile.

Soovi korral võid kirjutada ainult palvesoovi ning kontaktandmeid sisestama ei pea. Küll aga soovitame täita vähemalt ühe kontaktvälja, et vajadusel saaksime teiega otse ühendust võtta.

Kätte on jõudnud paastukuu märts. Kuigi paastuaeg algas juba mõni nädal tagasi, võiks nüüdki mõelda millest ja kuidas paastuda. Jeesus õpetas oma jüngreid paastuma. Ta ütles, et „kui sa oled paastumas, siis võia oma pead ja pese oma nägu” (Mt 6:17). Sellega õpetas ta, et paastumine peab olema nähtav Jumalale, mitte inimestele. Samas me siiski mõnikord soovime, et teised näeksid meie häid tegusid ja kavatsusi. Et ometi keegi tunnustaks ja kiidaks. Jeesus aga õpetab, et meie tasu tuleb Isalt, „kes näeb varjatutki” (Mt 6:18). Jah, tõesti, inimene näeb, mis on silma ees, kuid Jumal näeb mis on südames (1Sm 16:7). Niiviisi on väga hea anda ennast Jumala hinnata... (loe edasi)