Jeesuse kuulutus on aktuaalne

Jeesuse kuulutus on aktuaalne. Tema sõnad ulatuvad üle aegade igavikku. Suunanäitajaid, tõekuulutajaid ja elustajaid on ajalugu kuhjaga täis. Jeesuse sõnad on lihtsad: armasta oma ligimest, armastage üksteist. Sellises armastuses avaldub ühtlasi ka Jumala armastamine. Jõulud on armastuse aeg. Jumal avaldas oma armastust inimeste vastu selle kaudu, et tema Poeg sündis kogu maailma pattu lunastama. Teisisõnu, Jeesus sündis meie pärast. Täname Jumalat, sest Tema on tõesti hea ja Tema heldus kestab igavesti! Jeesuses leiame armastuse tee, armastuse tõe ja armastuse elu. Soovin, et jõulukuu pühade ajal võiksid, hea lugeja, kohtuda Jumala armastusega!

Õnnistatud jõulukuud!

Pastor

Armsad õed ja vennad, Käes on Kristuse tulemise ootamise aeg. Tänu Jumalale, et võime üksteist julgustada ja kinnitada sellise lootusega. Apostel Paulus kirjutab korintlastele: „Ennäe, nüüd on päästepäev!” (2Kr 6:2). Ega see pole muu, kui Kristus, meie Päästja, kes ulatab meile päästva käe. Detsember on rõõmus kuu. Ilm muutub lumega valgemaks. Meie ümber on tavapärasest rohkem ilu ja muusikat. Meie koguduses leiab detsembrikuus aset kaks armast kontserti. (loe edasi)

> Meeste palvehommik neljapäeviti kell 7.00 (hommikupudru ja -kohviga)