Jeesuse kuulutus on aktuaalne

Jeesuse kuulutus on aktuaalne. Tema sõnad ulatuvad üle aegade igavikku. Suunanäitajaid, tõekuulutajaid ja elustajaid on ajalugu kuhjaga täis. Jeesuse sõnad on lihtsad: armasta oma ligimest, armastage üksteist. Sellises armastuses avaldub ühtlasi ka Jumala armastamine. Jõulud on armastuse aeg. Jumal avaldas oma armastust inimeste vastu selle kaudu, et tema Poeg sündis kogu maailma pattu lunastama. Teisisõnu, Jeesus sündis meie pärast. Täname Jumalat, sest Tema on tõesti hea ja Tema heldus kestab igavesti! Jeesuses leiame armastuse tee, armastuse tõe ja armastuse elu. Soovin, et jõulukuu pühade ajal võiksid, hea lugeja, kohtuda Jumala armastusega!

Õnnistatud jõulukuud!

Pastor

Elva Baptistikogudus

Käes on 2022. Issanda Aasta (Anno Domini). Jumal on meid kõiki siitsaadik kandnud. Iga aasta ongi Issanda aasta, Temale kuuluv aasta. Ja meie elame Issandale kuuluvas aastas. Psalmist ütleb: „Sinu käes on kõik mu ajad.” (Ps 31:16) Ei rohkem ega vähem. Kõik mu ajad.
Rahvapärimus ütleb lauldes midagi sootuks teistsugust: „Iga mees on oma saatuse sepp ja oma õnne rajaja.” (loe edasi)

> Koguduste ruumides kogunemine lubatud 50% täituvusega.
> Ülistus- ja palveteenistus teisipäeviti kell 18.30
> Meeste palvehommik neljapäeviti kell 7.00 (hommikupudru ja -kohviga)