Jeesuse kuulutus on aktuaalne

Jeesuse kuulutus on aktuaalne. Tema sõnad ulatuvad üle aegade igavikku. Suunanäitajaid, tõekuulutajaid ja elustajaid on ajalugu kuhjaga täis. Jeesuse sõnad on lihtsad: armasta oma ligimest, armastage üksteist. Sellises armastuses avaldub ühtlasi ka Jumala armastamine. Jõulud on armastuse aeg. Jumal avaldas oma armastust inimeste vastu selle kaudu, et tema Poeg sündis kogu maailma pattu lunastama. Teisisõnu, Jeesus sündis meie pärast. Täname Jumalat, sest Tema on tõesti hea ja Tema heldus kestab igavesti! Jeesuses leiame armastuse tee, armastuse tõe ja armastuse elu. Soovin, et jõulukuu pühade ajal võiksid, hea lugeja, kohtuda Jumala armastusega!

Õnnistatud jõulukuud!

Pastor