„Mina olen maailma valgus“

Jeesuse sõnad on äärmiselt olulised! „Mina olen maailma valgus,” ütles Jeesus (Jh 8:12). Tähtis onlugeda ka sellele lausele järgnevaid sõnu: „Kes järgneb mulle, ei käi pimeduses, vaid tal on eluvalgus.” „Mina olen”-ütlus on siin tõotusega, et Jeesuse järgijate elu on valguses. Nõnda palju onmeie ümber seda, mis soovivad meis olevat valgust kustutada. Ärme anna sellistele soovidele maadoma hinges! Toetagem üksteist, et julgustada headele tegudele ja usus kasvamisele (1Ts 5:11, Hb3:13). Toetagem üksteist „valguses käimises” (1Jh 1:7). Otsime neid võimalusi, et novembrikuusjulgustada ja toetada oma usukaaslasi! Jumala abil ja Püha Vaimu juhtimises.

Õnnistatud novembrikuud!

Pastor

Elva Baptistikogudus

Jumal on meid kandnud maikuusse. Ega kevad taeva ja suvi tulemata jää. Loodus pakatab. Pühakiri ütleb juba üsna alguses: „Niikaua kui püsib maa, ei lõpe külv ega lõikus, külm ega kuum, suvi ega talv, päev ega öö.” (1Ms 8:22) Õnnistagu Jumal meid sel kuul usu, lootuse ja armastusega. Koguduse üldkoosolekul aprillikuus rääkisin mõne sõnaga evangeelsest innukusest. Selle toetuseks korraldame järgmist: (loe edasi)