Tänu- ja kiituspühad

Sügis on käes. See tähendab, et tähistame tänu ja kiitusega lõikustänupüha. Jumal on heldelt meile palju kinkinud. Eeskätt oleme tänulikud toidu eest! See tuleb ikka põllumehelt. Õnnistame meie põllumehi ja eriti neid, kes on meie usukaaslaste hulgast! Lõikustänupühal tuletame meelde, et meie elu otse füüsiliselt sõltub Jumala armust, mis avaldub meile igal päeval toidu kaudu. Tänu Jumalale selle eest! Õnnistame oma palvetes ka neid piirkondi maailmas, kus on näljahäda, samuti neid kodusid, kus on toidust puudus. Jumal, halasta ja ole armuline! Kuu lõpus tähistame tänu ja kiitusega usupuhastuspüha. Tänu Jumalale, et ikka ja jälle on kerkinud esile suure mõjujõuga inimesi, kes kutsuvad üles meeleparandusele ja usule. Loetlegem mõned – mineviku radadelt Jan Hus, Martin Luther, krahv von Zinzendorf, Thure Emanuel Thoren ja Lars Johan Österblom, Adam Reinhold Schiewe, Johannes Laks, aga ka Billy Graham ja paljud teised tänased jutlustajad ning pastorid üle Eesti ja mujal maailmas. Tänu Jumalale elava sõnumi eest, mis juhib meid usus ja Jumala armu mõistmises sügavamale. Võtkem oktoobrikuu oma kiitus- ja tänupalvetesse. Paludes ühtlasi ka kohaliku omavalitsuse valimiste ja rahu eest. Tänu Jumalale, sest Tema on hea ja Tema heldus kestab igavesti!

Ole õnnistatud!

Pastor

Armsad õed ja vennad!
Veebruaris tähistame Eesti baptismi 140. aastapäeva. Tuletagem meelde, et 24. veebruaril 1884. aastal ristiti usuristimisega esimesed inimesed Eestis. See sai võimalikuks seetõttu, et neile kuulutati evangeeliumi. Sama kuulutus on püsinud 140 aastat. Ka meie kogudus on alguse saanud sellest kuulutusest ja ristimisest. Julgustan kõiki lahtiste silmade ja südametega enda ümber vaatama, et kellele veel võiks kuulutada evangeeliumi... (loe edasi)

> Jumalateenistused igal pühapäeval kell 11.00
> Pühapäevakool igal pühapäeval jumalateenistuse ajal (va. kuu esimene pühapäev)
> Alfa kursus alustab 27. veebruaril kell 18.30
> Meeste hommikupalvus neljapäeviti kell 7
> Segakoori proov neljapäeviti kell 18.30
> Annikoru osakonna koosolek korra kuus.