Kõik on uus septembrikuus

Üks vana luuletus ütleb, et kõik on uus septembrikuus. See tõde kehtis koolilastele. Kuid ka Jumala lapsed on tegelikult jüngrikoolis. Jeesus kuulutas oma järgijatele: „ Võtke enda peale minu ike ja õppige minult , sest mina olen tasane ja südamelt alandlik ja te leiate hingamise oma hingedele .” (Mt 11:29). Jeesus õpetab meid. Õpetamise käsu andis ta ka oma jüngritele. Jeesust kutsuti austavalt õp etajaks
Septembrikuus on õige aeg alustada kogudusekooli . See kool on lühike õppe tundide sari, k us õpime tundma koguduse elu praktilisi asju. Eeskätt on mõeldud see kool nendele, kes on äsja ristitud ja kogudusega liitunud või soovivad seda sammu ette võtta. Kuid osaleda võivad kõik huvilised. Teemad on: uustestamentlik kogudus, Jumala Sõna, vaimulikud talitused, palve, kümnis, tunnistamine. Rõhuasetus on vaimulikul ülesehitusel ja koguduslikul osadusel. Alustame 26. septembril peale jumalateenistust kohvi ja koogiga. Kui te teate kedagi, kes võiks selles osaleda, siis kutsuge ta kaasa.
Alates septembrist toimub teisipäeviti kell 18.30 ülistus ja palveteenistus. Me kõik vajame vaimulikku ülesehitust, tuleme selleks kokku ja ülistame Jumalat, palvetame ja kuulame Jumala Sõna. Usun, et Jeesus tahab meid õpetada. Ja te mal on palju, mida meile jagada!

Ole õnnistatud!

Pastor

Elva Baptistikogudus

Käes on 2022. Issanda Aasta (Anno Domini). Jumal on meid kõiki siitsaadik kandnud. Iga aasta ongi Issanda aasta, Temale kuuluv aasta. Ja meie elame Issandale kuuluvas aastas. Psalmist ütleb: „Sinu käes on kõik mu ajad.” (Ps 31:16) Ei rohkem ega vähem. Kõik mu ajad.
Rahvapärimus ütleb lauldes midagi sootuks teistsugust: „Iga mees on oma saatuse sepp ja oma õnne rajaja.” (loe edasi)

> Koguduste ruumides kogunemine lubatud 50% täituvusega.
> Ülistus- ja palveteenistus teisipäeviti kell 18.30
> Meeste palvehommik neljapäeviti kell 7.00 (hommikupudru ja -kohviga)