Tänu Jumalale

Heinakuu on südasuve kuu. Usun, loodan ja palvetan, et Jumal varjab oma armuga ka sel kuul kõiki meie osaduskonna liikmeid. Seda kuukirja kirjutades on mul teada, et meie kogudusega liitumisesoovi on avaldanud kolm inimest. Küllap informeerin augustis kogudust ka täpsemalt, kuid igal juhul on Jumalale suur tänu meie osaduskonna eest! Täname Jumalat koguduse aastapäeva tänujumalateenistuse eest. Jumal kõnetas nii muusika kui sõna kaudu. Kogunenud oli 70 inimest, kellele lisaks külaliskoor, edastatud oli ka rohkelt tervitusi teistelt kogudustelt. Tänu Jumalale osaduskonna eest, mis on kestnud üle 90 aasta!

Juunikuus võisime oma kogudusega ulatada teeniva abikäe Otepää, Laagri, Salemi ja Antsla kogudusele. Meie muusikud käisid seal vendi-õdesid teenimas ja julgustamas. Tänu Jumalale selle osaduse eest! Ees seisab uus aktiivne tööperiood. Palvetagem üheskoos evangeeliumi levimise pärast nii Eestis kui üle maailma. Samuti, et Jumal annaks tarkust ja juhtimist evangeeliumi kuulutamiseks. „See on hea ja meeldiv Jumala, meie Päästja silmis, kes tahab, et kõik inimesed pääseksid ja tuleksid tõetundmisele.” (1Tm 2:3-4). Ole väga õnnistatud!

Armsad õed ja vennad, Käes on Kristuse tulemise ootamise aeg. Tänu Jumalale, et võime üksteist julgustada ja kinnitada sellise lootusega. Apostel Paulus kirjutab korintlastele: „Ennäe, nüüd on päästepäev!” (2Kr 6:2). Ega see pole muu, kui Kristus, meie Päästja, kes ulatab meile päästva käe. Detsember on rõõmus kuu. Ilm muutub lumega valgemaks. Meie ümber on tavapärasest rohkem ilu ja muusikat. Meie koguduses leiab detsembrikuus aset kaks armast kontserti. (loe edasi)

> Meeste palvehommik neljapäeviti kell 7.00 (hommikupudru ja -kohviga)
> Jumalateenistused pühapäeviti kell 11
> Annikoru osakonna koosolekud kord kuus (info: 5220435)