„Kellel on Poeg, sellel on elu; kellel ei ole Jumala Poega, sellel pole elu. ” 1 Jh 5,12

Uus aasta on meie ees paljude võimalustega. Seejuures elame me ju samm-sammult ja päevast päeva, olles olevikus. Ent milline on meie elu?

Pühakiri tunnistab, et Jumal on andnud tõelise elu iga inimese jaoks. See Jumala elu ulatub meie argipäeva ja pidupäeva. See elu on meile kättesaadav ja kogetav tema Pojas, Jeesuses Kristuses. Seda elu Pühakiri nimetab igaveseks eluks. Meile tekitab see mõiste seose surmajärgse eksisteerimisega. See on õige, aga ainult osaliselt. Elu, mis lähtub Jumalalt, muudab inimese juba nüüd. See elu tähendab Jumala läheduse kogemist meie muredes, haigustes, pettumustes ja kahtlustes. Kui Jeesus on usu kaudu meie südames, siis meil on elu; kui me ei ole uskunud Jumala Pojasse, siis meil pole seda elu, mis Jumal meile tahab anda. Ta ei tee seda vägisi.

Kõige olulisem küsimus meie jaoks on, kas me usume Jeesusesse Kristusesse? Temasse uskudes saame osa elust, mis lähtub Jumalalt.

Peeter Tamm

Armsad õed ja vennad, Käes on Kristuse tulemise ootamise aeg. Tänu Jumalale, et võime üksteist julgustada ja kinnitada sellise lootusega. Apostel Paulus kirjutab korintlastele: „Ennäe, nüüd on päästepäev!” (2Kr 6:2). Ega see pole muu, kui Kristus, meie Päästja, kes ulatab meile päästva käe. Detsember on rõõmus kuu. Ilm muutub lumega valgemaks. Meie ümber on tavapärasest rohkem ilu ja muusikat. Meie koguduses leiab detsembrikuus aset kaks armast kontserti. (loe edasi)

> Meeste palvehommik neljapäeviti kell 7.00 (hommikupudru ja -kohviga)
> Jumalateenistused pühapäeviti kell 11