„Kellel on Poeg, sellel on elu; kellel ei ole Jumala Poega, sellel pole elu. ” 1 Jh 5,12

Uus aasta on meie ees paljude võimalustega. Seejuures elame me ju samm-sammult ja päevast päeva, olles olevikus. Ent milline on meie elu?

Pühakiri tunnistab, et Jumal on andnud tõelise elu iga inimese jaoks. See Jumala elu ulatub meie argipäeva ja pidupäeva. See elu on meile kättesaadav ja kogetav tema Pojas, Jeesuses Kristuses. Seda elu Pühakiri nimetab igaveseks eluks. Meile tekitab see mõiste seose surmajärgse eksisteerimisega. See on õige, aga ainult osaliselt. Elu, mis lähtub Jumalalt, muudab inimese juba nüüd. See elu tähendab Jumala läheduse kogemist meie muredes, haigustes, pettumustes ja kahtlustes. Kui Jeesus on usu kaudu meie südames, siis meil on elu; kui me ei ole uskunud Jumala Pojasse, siis meil pole seda elu, mis Jumal meile tahab anda. Ta ei tee seda vägisi.

Kõige olulisem küsimus meie jaoks on, kas me usume Jeesusesse Kristusesse? Temasse uskudes saame osa elust, mis lähtub Jumalalt.

Peeter Tamm

Armsad õed ja vennad!
Ristija Johannes oli teemeister (Mt 3:3). Tema sõnum oli otsekohene ja ilustamata. Ristija juurde tuldi Jeruusalemmast, kogu Juudamalt ja Jordani ümbrusest (Mt 3:5). Ta oli Jumala saadik ja Jeesuse töö jaoks pinnase ettevalmistaja. Jumal andis Ristijale meelevallaga sõnumi. Kuulajaid oli palju ja sõnum läks südamesse. Palugem, et Jumal ka tänaste kuulutajate kaudu viiks oma sõnumi kuulajate südametesse. ... (loe edasi)

> Jumalateenistused igal pühapäeval kell 11.00
> Pühapäevakool igal pühapäeval jumalateenistuse ajal (va. kuu esimene pühapäev)
> Meeste hommikupalvus neljapäeviti kell 7
> Segakoori proov neljapäeviti kell 18.30
> Annikoru osakonna koosolek korra kuus.