Alfa kursus

Mis on alfa?

Me usume, et igaühel peaks olema võimalus uurida kristlikku usku,  esitada selle kohta küsimusi ja jagada omi seisukohti. Alfa-kursusel on võimalus uurida ja mõista kristluse sisu. Loengutes käsitletakse ühte  usuga seotud teemat. Alfa kursust viiakse läbi kõikjal maailmas. Kursust võib leida internetis, kohvikutes, kirikutes, ülikoolides, kodudes – seega kõikjal. Ükski Alfa ei ole samasugune, kuid kursust iseloomustab külalislahkus, loeng ja arutelu. Kursus toimub teisipäeviti kell 18.30 ja kestab 27.02.24 – 07.05.24. Kursus on osalejale tasuta.

Mida kursus sisaldab?

ÜHINE SÖÖMINE

Kursus algab alati ühise õhtusöögiga.

LOENG

Pärast söömist toimub u 30 min pikkune loeng. Selles käsitletakse kristluse põhitõdesid, nagu “Kes on Jeesus?”, “Kuidas Jumal meid juhib?”, “Miks ja kuidas palvetada?” jne.

ARUTELU

Pärast loengut arutletakse ühiselt kuuldu üle. Jagunetakse gruppidesse, kus on igaühel võimalus jagada omi mõtteid. Vestlused on sõbralikud, sundimatud ja ilma kohustusteta.