Aprilis tähendab „avav”. Sel aastal ootab kogu rahvas avanemist piirangutest ja vabanemist Covid-19 viirusest. Johannes kirjutas üles, mida ütles talle Esimene ja Viimne ja Elav: „Nõnda ütleb Püha, Tõeline, kelle käes on Taaveti võti, kes avab ja ükski ei lukusta, ning lukustab ja ükski ei ava.” (Ilm 3:7). (loe edasi)
Armsad õed ja vennad, Käes on Kristuse tulemise ootamise aeg. Tänu Jumalale, et võime üksteist julgustada ja kinnitada sellise lootusega. Apostel Paulus kirjutab korintlastele: „Ennäe, nüüd on päästepäev!” (2Kr 6:2). Ega see pole muu, kui Kristus, meie Päästja, kes ulatab meile päästva käe. Detsember on rõõmus kuu. Ilm muutub lumega valgemaks. Meie ümber on tavapärasest rohkem ilu ja muusikat. Meie koguduses leiab detsembrikuus aset kaks armast kontserti. (loe edasi)

> Meeste palvehommik neljapäeviti kell 7.00 (hommikupudru ja -kohviga)
> Jumalateenistused pühapäeviti kell 11
> Annikoru osakonna koosolekud kord kuus (info: 5220435)