Näidisleht

See on näidisleht. Postitustelehest erineb see sellepoolest, et seisab paigal ja seda näidatakse lehe peamenüüs (enamiku teemade korral). Enamik inimesi alustab tutvustuslehega, näiteks nii:

Ahoi! Ma olen päeval jalgrattakuller ja õhtuti algaja näitleja, see on minu veebileht. Ma elan Los Angelesis, mul on vahva koer nimega Jack ning ma armastan piña coladat. (Ja vihma kätte jäämist ka.)

… või siis midagi sellist:

Tilulilufirma XYZ asutati 1971. aastal ning on sealt alates tootnud rahvale kvaliteetset tilulilu. XYZ asub Gothami linnas, annab tööd üle 2000 inimesele ja teeb Gothami elanikele igasuguseid muid ägedaid asju.

Uue WordPressi kasutajana peaksid minema enda töölauale, kustutama selle lehe ja looma omaenese veebisisu. Jõudu!

Elva Baptistikogudus

Käes on 2022. Issanda Aasta (Anno Domini). Jumal on meid kõiki siitsaadik kandnud. Iga aasta ongi Issanda aasta, Temale kuuluv aasta. Ja meie elame Issandale kuuluvas aastas. Psalmist ütleb: „Sinu käes on kõik mu ajad.” (Ps 31:16) Ei rohkem ega vähem. Kõik mu ajad.
Rahvapärimus ütleb lauldes midagi sootuks teistsugust: „Iga mees on oma saatuse sepp ja oma õnne rajaja.” (loe edasi)

> Koguduste ruumides kogunemine lubatud 50% täituvusega.
> Ülistus- ja palveteenistus teisipäeviti kell 18.30
> Meeste palvehommik neljapäeviti kell 7.00 (hommikupudru ja -kohviga)