Näidisleht

See on näidisleht. Postitustelehest erineb see sellepoolest, et seisab paigal ja seda näidatakse lehe peamenüüs (enamiku teemade korral). Enamik inimesi alustab tutvustuslehega, näiteks nii:

Ahoi! Ma olen päeval jalgrattakuller ja õhtuti algaja näitleja, see on minu veebileht. Ma elan Los Angelesis, mul on vahva koer nimega Jack ning ma armastan piña coladat. (Ja vihma kätte jäämist ka.)

… või siis midagi sellist:

Tilulilufirma XYZ asutati 1971. aastal ning on sealt alates tootnud rahvale kvaliteetset tilulilu. XYZ asub Gothami linnas, annab tööd üle 2000 inimesele ja teeb Gothami elanikele igasuguseid muid ägedaid asju.

Uue WordPressi kasutajana peaksid minema enda töölauale, kustutama selle lehe ja looma omaenese veebisisu. Jõudu!

Armsad õed ja vennad, Käes on Kristuse tulemise ootamise aeg. Tänu Jumalale, et võime üksteist julgustada ja kinnitada sellise lootusega. Apostel Paulus kirjutab korintlastele: „Ennäe, nüüd on päästepäev!” (2Kr 6:2). Ega see pole muu, kui Kristus, meie Päästja, kes ulatab meile päästva käe. Detsember on rõõmus kuu. Ilm muutub lumega valgemaks. Meie ümber on tavapärasest rohkem ilu ja muusikat. Meie koguduses leiab detsembrikuus aset kaks armast kontserti. (loe edasi)

> Meeste palvehommik neljapäeviti kell 7.00 (hommikupudru ja -kohviga)
> Jumalateenistused pühapäeviti kell 11
> Annikoru osakonna koosolekud kord kuus (info: 5220435)