About Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Lisa Green - CMO
Dr. John Smith — Founder & CEO.

Our Story

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin placerat, neque nec posuere tincidunt, dolor libero pharetra ex, nec iaculis metus nibh a libero. Suspendisse laoreet neque et commodo viverra. Nullam vestibulum urna sed turpis fringilla, ac sollicitudin augue interdum.

Proin congue enim imperdiet tincidunt vulputate. Donec hendrerit, neque nec condimentum posuere, metus ipsum lacinia quam, eget porta nibh purus vel risus.u00a0

Meet Our Lead Instructors

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis ac eros ut dui bibendum ultricies. Maecenas egestas fringilla semper.

Jack Lee

Zoya Hank

Alex Jones

Chris Parker

Number Speaks

Awards

Countries

Partners

7k+

Students

What Our Students Have to Say

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Kelvin Black
From Dallas, USA
Zasha Swan
From Australia
Frank Jones
From Japan
Jack Brownn
From London, UK

Elva Baptistikogudus

Käes on 2022. Issanda Aasta (Anno Domini). Jumal on meid kõiki siitsaadik kandnud. Iga aasta ongi Issanda aasta, Temale kuuluv aasta. Ja meie elame Issandale kuuluvas aastas. Psalmist ütleb: „Sinu käes on kõik mu ajad.” (Ps 31:16) Ei rohkem ega vähem. Kõik mu ajad.
Rahvapärimus ütleb lauldes midagi sootuks teistsugust: „Iga mees on oma saatuse sepp ja oma õnne rajaja.” (loe edasi)

> Koguduste ruumides kogunemine lubatud 50% täituvusega.
> Ülistus- ja palveteenistus teisipäeviti kell 18.30
> Meeste palvehommik neljapäeviti kell 7.00 (hommikupudru ja -kohviga)