About Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Lisa Green - CMO
Dr. John Smith — Founder & CEO.

Our Story

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin placerat, neque nec posuere tincidunt, dolor libero pharetra ex, nec iaculis metus nibh a libero. Suspendisse laoreet neque et commodo viverra. Nullam vestibulum urna sed turpis fringilla, ac sollicitudin augue interdum.

Proin congue enim imperdiet tincidunt vulputate. Donec hendrerit, neque nec condimentum posuere, metus ipsum lacinia quam, eget porta nibh purus vel risus.u00a0

Meet Our Lead Instructors

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis ac eros ut dui bibendum ultricies. Maecenas egestas fringilla semper.

Jack Lee

Zoya Hank

Alex Jones

Chris Parker

Number Speaks

Awards

Countries

Partners

7k+

Students

What Our Students Have to Say

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Kelvin Black
From Dallas, USA
Zasha Swan
From Australia
Frank Jones
From Japan
Jack Brownn
From London, UK

Elva Baptistikogudus

Sügis on käes. See tähendab, et tähistame tänu ja kiitusega lõikustänupüha. Jumal on heldelt meile palju kinkinud. Eeskätt oleme tänulikud toidu eest! See tuleb ikka põllumehelt. Õnnistame meie põllumehi ja eriti neid, kes on meie usukaaslaste hulgast! Lõikustänupühal tuletame meelde, et meie elu otse füüsiliselt sõltub Jumala armust, mis avaldub meile igal päeval toidu kaudu. Tänu Jumalale selle eest! Õnnistame oma palvetes ka neid piirkondi maailmas, kus on näljahäda, samuti neid kodusid, kus on toidust puudus. (loe edasi)

> Alates 24 mai koguduste ruumides kogunemine lubatud 50% täituvusega.
> Ülistus- ja palveteenistus teisipäeviti kell 18.30
> Kogudusekool ALUSTAS!