Septembrikuus kõik on uus

Septembrikuus kõik on uus. Nii väidab tuntud luulerida. Jeremija kirjutab Nutulauludes aga midagi hoopis paremat: „Seda võtan ma südamesse, sellepärast loodan ma veel: see on Issanda suur heldus, et me pole otsa saanud, sest tema halastused pole lõppenud: need on igal hommikul uued – sinu ustavus on suur!” (Nl 3:21-23).

Jumala heldus ja halastus ei ole uus ainult septembrikuus, vaid igal hommikul. Just selline kogemus on kogudusel läbi aegade. Kui me kohtume üksteisega, siis jagame oma kogemusi Jumala armust ja heldusest. See julgustab ja aitab meil kõigil näha Jumala õnnistusi. Soovin, et saabunud esimesel sügiskuul näeksime ja kogeksime Jumala õnnistusi. Olgem ka ise oma kaaslastele õnnistuseks

Rohkeid õnnistusi septembrikuusse soovides

Pastor

Armsad õed ja vennad, veebruar on tähtis kuu. Me tähistame Eesti Vabariigi 105. aastapäeva. Oleme Jumala ees tänulikud ja alandlikud nende õnnistuste eest vabas Eestis. Nii enne II maailmasõda kui peale nõukogude võimu lõppu. Jumal on kandnud meid rahvana läbi ka vahepealsete aastakümnete vintsutustest. Nõukogude võimu periood ei olnud võimeline piirama Jumala Vaimu tööd kogudustes. (loe edasi)